Rookie Camp | Pro trenéry
Rookie Camp | Pro trenéry
16267
page,page-id-16267,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.2,vc_responsive

Pro trenéry

Na základě přání mnoha trenérů a častých dotazů na zapojení se do naší letní florbalové akce pro mládež jsme se rozhodli otevřít tuto trenérskou sekci. Jsme rádi za zájem každého, kdo chce trénovat mládež a rozhodne se v rámci své trenérské kariéry vzdělávat a sdílet s námi své zkušenosti. Problematice trénování florbalové mládeže věnujeme velkou pozornost již několik let a tak věříme, že také my můžeme obohatit vaše tréninkové metody. Proto vám nabízíme možnost zapojit se do našeho projektu pro trenéry.

 

Věříme, že se nám s vaší pomocí podaří dlouhodobě budovat silné osobnosti, které budou mít radost z pohybu a jejich sportovní výkon bude založený na kreativním budování a posilování jejich silných stránek.

 

 

Do projektu se můžou zapojit bezplatně všichni trenéři bez ohledu na typ trenérské licence. Během roku uskutečníme setkání trenérů, kde budou vybraní odborníci přednášet a konzultovat aktuální trendy z oblastí:

 

  • Sportovní trénink mládeže
  • Brankářský trénink mládeže
  • Psychologie sportu mládeže
  • Zdravý pohyb a regenerace mládeže

 

Dále pak všechny trenéry rádi přivítáme na našich kempech, kde po předchozí domluvě vše názorně vyzkoušíme a předvedeme v praxi v rámci trenérské stáže. Účastník si bude hradit pouze ubytování a stravu po dobu počtu dní, které se s námi chystá strávit.

 

V případě vašeho zájmu ať už o odborné trenérské přednášky nebo o účast na Rookie Campu nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo na náš email a my se vám brzy ozveme s podrobnými informacemi o našem trenérském programu. ;-)

 

Rookie Team
info@rookiecamp.cz
+420 775 170 064

Napiš nám vzkaz! Napiš nám!

← Prev Step

Děkujeme! Ozveme se Ti, jakmile to bude možné.

Please provide a valid name, email, and question.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Delete History