Instrukce na léto: Místo Králováku jedeme zase do Zruče. Nezapomeňte na dokumenty

Už to je potvrzené – i další Rookie Camp proběhne, letos to bude už po jedenácté. A my jsme velmi šťastni, že se nám podaří se spolu znovu potkat. Kvůli epidemicko-hygienické situace nás letos čeká pár věcí navíc, věnujte prosím pozornost informacím v článku.

Měníme destinaci. Místo Králováku znovu do Zruče nad Sázavou

Podobně jako loni, i letos na poslední chvíli oznamujeme změnu jedné z destinací Rookie Campu. Přestože jsme od počátku inzerovali, že se kemp uskuteční v Králově Dvoře, zhruba před dvěma týdny se situace změnila a my podobně jako loni pojedeme do Zruče nad Sázavou.

“Bohužel, ačkoliv jsme byli zástupci města Králův Dvůr po celý rok ujišťováni, že nám prostory pronajmou, pro mě z nepochopitelných důvodů byla celá akce na poslední chvíli zrušena ředitelem školy, prakticky bez udání důvodu,” říká David Podhráský, sportovní ředitel kempu. Ve Zruči nás čeká skvělé zázemí, které jsme si loni vyzkoušeli a byli s ním maximálně spokojeni, novinkou bude stravování, které bude zajišťovat nový dodavatel provozující ve městě restauraci.

“Varianta Zruč určitě není horší, ale je nám to hloupé vůči Rookies i rodičům, kteří počítali s jinou variantou,” dodává Podhráský. Pokud by vám změna místa zkomplikovala například dopravu na kemp, dejte nám vědět a společně najdeme řešení.

Příjezd na kemp

I. turnus (11. – 17. července) – check in 16:00-17:00
II. turnus (18. – 24. července) – check in 13:00-14:00

Check out je v sobotu 17., resp. 24. července mezi 15:00 – 16:00.

Sejdeme se před I. Základní školou Zruč nad Sázavou (Na Pohoří 575, 285 22 Zruč nad Sázavou). Stravování začíná večeří (I. turnus) nebo odpolední svačinou (II. turnus). Pokud víte, že nedorazíte v určených termínech, informujte nás, prosím, předem. Při příjezdu si nově budete moci u stánku Fat Pipe zkontrolovat svoje vybavení a třeba nechat zahnout čepel nebo vyměnit omotávku.

Potřebné dokumenty

Budeme od vás vybírat tři dokumenty: Posudek o zdravotní způsobilosti – ZDE od vašeho praktického lékaře a bezinfekčnost – ZDE. Posudek nesmí být starší dvou let. Pokud ho máte z dřívějška, zkontrolujte, že obsahuje všechny potřebné informace, jako posudek neplatí dokumenty typu “Potvrzení o způsobilosti k TV a sportu”. Pokud si nejste jistí, pošlete nám posudek předem na [email protected] Bez řádně vyplněných dokumentů bohužel nemůžeme dle zákona dítě na kemp přijmout.

Letošní novinkou je pak splnění jedné z následujících podmínek souvisejících s nemocí covid 19.

  • 22 dnů po první dávce očkování (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz)
  • PCR test starý max. 7 dní Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů
  • Antigenní test starý max. 3 dny
  • Samotest provedený na místě (nutno objednat předem na [email protected], cena 500 Kč)
  • čestné prohlášení o absolvování testu

V případě, že máte výherní los z naší Rookie Lottery, tak si ho nezapomeňte! Bez losu vám nebudeme moct předat výhru 😉

Co s sebou

Seznam věcí doporučených s sebou na kemp naleznete ZDE. Seznam věcí doporučených s sebou na kemp naleznete ZDE. Na základě doporučení hygieny i letos prosím přibalte vlastní matraci nebo karimatku a lůžkoviny (prostěradlo, polštář, deku, povlečení, popř. spací pytel). Máme připravený dostatek dezinfekčních prostředků a úklid společných prostor několikrát denně, ale určitě mějte s sebou i dezinfekci na ruce. Nezapomeňte na vlastní láhev a ručník.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vás! 🙂 V případě jakýchkoliv dotazů prosím pište na [email protected]

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.