Instrukce na léto: V Radotíně vše tak, jak to známe

Už to je potvrzené – i další Rookie Camp proběhne, letos to bude už po jedenácté. A my jsme velmi šťastni, že se nám podaří se spolu znovu potkat. Kvůli epidemicko-hygienické situace nás letos čeká pár věcí navíc, věnujte prosím pozornost informacím v článku.


Příjezd na kemp

I. turnus (11. – 17. července) – check in 13:00-14:00
II. turnus (18. – 24. července) – check in 16:00-17:00

Sejdeme se na stejném místě jako vždycky, a to před Gymnáziem Oty Pavla v Radotíně (Loučanská 520, 153 00 Praha 16). Stravování začíná odpolední svačinou. Při příjezdu si nově budete moci u stánku Fat Pipe zkontrolovat svoje vybavení a třeba nechat zahnout čepel nebo vyměnit omotávku. Pokud víte, že nedorazíte v určených termínech, informujte nás, prosím, předem. Check out je v sobotu 17., resp. 24. července mezi 15:00- 16:00.

Potřebné dokumenty

Budeme od vás vybírat tři dokumenty: Posudek o zdravotní způsobilosti – ZDE od vašeho praktického lékaře a bezinfekčnost – ZDE. Posudek nesmí být starší dvou let. Pokud ho máte z dřívějška, zkontrolujte, že obsahuje všechny potřebné informace, jako posudek neplatí dokumenty typu “Potvrzení o způsobilosti k TV a sportu”. Pokud si nejste jistí, pošlete nám posudek předem na [email protected] Bez řádně vyplněných dokumentů bohužel nemůžeme dle zákona dítě na kemp přijmout.

Letošní novinkou je pak splnění jedné z následujících podmínek souvisejících s nemocí covid 19.

  • 22 dnů po první dávce očkování (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz)
  • PCR test starý max. 7 dní Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů
  • Antigenní test starý max. 3 dny
  • Samotest provedený na místě (nutno objednat předem na [email protected], cena 500 Kč)
  • čestné prohlášení o absolvování testu

V případě, že máte výherní los z naší Rookie Lottery, tak si ho nezapomeňte! Bez losu vám nebudeme moct předat výhru 😉

Co s sebou

Seznam věcí doporučených s sebou na kemp naleznete ZDE. Na základě doporučení od hygieny i letos prosím přibalte vlastní matraci nebo karimatku a lůžkoviny (prostěradlo, polštář, deku, povlečení, popř. spací pytel). Máme připravený dostatek dezinfekčních prostředků a úklid společných prostor několikrát denně, ale určitě mějte s sebou i dezinfekci na ruce. Nezapomeňte na vlastní láhev a ručník.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vás! 🙂 V případě jakýchkoliv dotazů prosím pište na [email protected]

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.