Otevíráme přihlášky na léto 2023

Je to tady! Třináctý Rookie Camp v pořadí otevírá své přihlášky na léto 2023. Pojedeme do Radotína a Zruče nad Sázavou, termíny jsou od 9. do 15. a od 16. do 22. července 2023!

“Čeká nás další skvělé léto, na které se už teď strašně těšíme,” říká David Podhráský, sportovní ředitel Rookie Floorball a trenér mužů Chodova. Rookie se můžou těšit na týden nabitý florbalem, ale i dalšími aktivitami. Stejně jako každý rok náš čeká řada novinek.

Přihlášky se nejdříve otevřou pro Rookies, kteří byli na kempu loni. Držíme jim místa do pondělí 5.12. do 20:00. Pak se budou moci přihlásit všichni ostatní.

“Loni byl zájem takový, že se bohužel nedostalo na všechny. Letos našim věrným Rookies místo na kempu garantujeme,” říká Dejv.

Na Rookie Campu se v létě jako každý rok sjedou ty největší florbalové hvězdy. “V našem trenérském týmu najdete i reprezentanty. Poslední dva roky s námi jezdí třeba Filip Forman,” připomíná Dejv stříbrného medailistu z letošního mistrovství světa ve Švýcarsku.

Stejně jako každý rok se i letos vyplatí odeslat přihlášku co nejdříve. Kromě jistoty místa navíc účastníkům, kteří budou mít do 12. prosince zaplaceno, před Vánocemi pošleme poštou speciální nominační dopis a stírací los Rookie Lottery. Rozdávat se budou různé ceny. Tou hlavní je podepsaný reprezentační dres z letošního MS!

Přihlásit se můžete od pondělí na www.rookiecamp.cz/prihlaska, lonští Rookies dostali speciální odkaz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.