Rookie Camp | Přihlášky na rok 2017 otevřeny. Rookie Camp bude v Králově Dvoře a Radotíně
Rookie Camp | Přihlášky na rok 2017 otevřeny. Rookie Camp bude v Králově Dvoře a Radotíně
17567
post-template-default,single,single-post,postid-17567,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.2,vc_responsive

Přihlášky na rok 2017 otevřeny. Rookie Camp bude v Králově Dvoře a Radotíně

David Podhráský

Je to tady, termíny i místa jsou jasné, i v roce 2017 můžete těšit na florbalový Rookie Camp. Už posedmé!

Termíny kempu jsou 16. – 23. července a 23. – 30. července 2017. Oba týdny se bude Rookie Camp konat v Králově Dvoře, první týden se na vás nově budeme těšit v Radotíně! “Letos nás čeká už sedmé léto s Rookie Campem, což je pro nás absolutně neuvěřitelné a moc si přízně mladých florbalistů a jejich rodičů vážíme. Je to pro nás velký závazek,” říká sportovní ředitel Rookie Floorball David Podhráský, který byl zároveň za uplynulou sezonu vyhlášen Trenérem roku.

“Opět se můžete těšit na pečlivě připravený tréninkový plán a ty nejlepší české florbalisty v rolích trenérů. To jsou ještě vedle zábavy nejdůležitější pilíře našeho programu a na tom nebudeme nic měnit,” říká David, který loni vyhrál s týmem Chodova mistrovský titul.

“Jeden turnus nově pořádáme v Radotíně ve středních Čechách, který nahrazuje Mladou Boleslav. V Radotíně nás čeká skvělé sportovní zázemí včetně venkovní plovárny,” těší se Podhráský. “Díky tomu, že se Radotín nachází jen půl hodiny cesty od Králova Dvora, otevírají se nám zcela nové možnosti. Mnohem jednodušší budou také přesuny jednotlivých hvězdných návštěv, které tak budou v ještě častější. Vedle toho čekáme jako vždy řadu novinek, které budeme postupně odhalovat, nebo je necháme až na kemp jako překvapení!”

V roce 2016 byl Rookie Camp plně obsazen během dvou měsíců od spuštění přihlášek. Kdo chce mít své místo v létě jisté, měl by se přihlásit ve vlastním zájmu co nejdříve.

No Comments

Post A Comment

*

Napiš nám vzkaz! Napiš nám!

← Prev Step

Děkujeme! Ozveme se Ti, jakmile to bude možné.

Please provide a valid name, email, and question.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Delete History