Rookie Camp | RC 2020: Místo do Králováku se jede do Zruče. Instrukce zde
Rookie Camp | RC 2020: Místo do Králováku se jede do Zruče. Instrukce zde
20124
post-template-default,single,single-post,postid-20124,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.2,vc_responsive

RC 2020: Místo do Králováku se jede do Zruče. Instrukce zde

Jsme moc rádi, že i přes letošní nestandardní situaci se s vámi můžeme v létě potkat a užít si jubilejní desátý Rookie Camp. Věnujte prosím maximální pozornost informacím níže, protože kvůli zvýšeným epidemiologicko-hygienickým opatřením budeme muset být všichni důslední. Je toho trochu víc než obvykle, ale všechno jsme pečlivě připravili a společně to zvládneme 😉


Změna místa: místo Králováku do Zruče nad Sázavou

I přes intenzivní osobní jednání zůstane letos v létě z rozhodnutí ředitele zavřená škola v Králově Dvoře, kde jsme měli být ubytovaní. Podařilo se nám však pro tento rok najít perfektní náhradu – sportovní areál ve Zruči nad Sázavou (sjezd na 56 km D1). Dispozice jsou velmi podobné jako v Králováku – moderní sportovní hala, venkovní sportoviště a ubytování v areálu školy. Vše na jednom místě. Pokud by vám změna místa zkomplikovala například dopravu na kemp, dejte nám vědět a společně najdeme řešení.

Příjezd na kemp

I. turnus (12. – 18. července) – check in 13:00-15:00
II. turnus (19. – 25. července) – check in 15:00-17:00

Sejdeme se před I. Základní školou Zruč nad Sázavou (Na Pohoří 575, 285 22 Zruč nad Sázavou). Stravování začíná odpolední svačinou. Pokud víte, že nedorazíte v určených termínech, informujte nás, prosím, předem.


Budeme od vás vybírat dva dokumenty: Posudek o zdravotní způsobilosti – ZDE od vašeho praktického lékaře a bezinfekčnost – ZDE. Pozor, posudek musí být pro letošní prázdniny z roku 2020! Pokud ho máte z dřívějška, zkontrolujte, že obsahuje všechny potřebné informace, jako posudek neplatí dokumenty typu “Potvrzení o způsobilosti k TV a sportu”. Pokud si nejste jistí, pošlete nám posudek předem na [email protected] Bez řádně vyplněných dokumentů bohužel nemůžeme dle zákona dítě na kemp přijmout.


Každému účastníkovi bude při příjezdu měřena teplota. Na doporučení Ministerstva zdravotnictví při zvýšené teplotě nad 37,5 stupně bohužel nemůžeme dítě na kemp přijmout. 

Doprovod dítěte k check-inu prosím omezte na jednu osobu, rodičům při příjezdu nemůžeme umožnit vstup do ubytovacích prostor. Kromě předem objednaných věcí se letos budeme muset obejít i bez prodeje textilu.

Doprovod dítěte k check inu prosím omezte na jednu osobu, rodičům při příjezdu nebude umožněn vstup do ubytovacích prostor. Kromě předem objednaných věcí se letos budeme muset obejít i bez prodeje textilu.


V případě, že máte výherní los z naší Rookie Lottery, tak si ho nezapomeňte! Bez losu vám nebudeme moct předat výhru 😉


Co s sebou

Seznam věcí doporučených s sebou na kemp naleznete ZDE. Seznam věcí doporučených s sebou na kemp naleznete ZDE. Z důvodů zvýšené hygieny letos prosím přibalte vlastní matraci nebo karimatku a lůžkoviny (prostěradlo, polštář, deku, povlečení, popř. spací pytel). Máme připravený dostatek dezinfekčních prostředků a úklid společných prostor několikrát denně, ale určitě mějte s sebou i dezinfekci na ruce. Nezapomeňte na vlastní láhev a ručník.


Všechny příjezdové informace si můžete také stáhnout v pdf ZDE.


Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vás! 🙂 V případě jakýchkoliv dotazů prosím pište na [email protected]

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.