Rookie Camp | Rookie Camp 2019: Přihlášky spuštěny!

Rookie Camp 2019: Přihlášky spuštěny!

Už podeváté! Florbalový Rookie Camp už zná své termíny pro léto 2019. První turnusy jsou naplánovány od 14. do 20. července, druhé pak od 21. do 27. července na dobře známých místech – v Králově Dvoře a Radotíně.

Sportovní program má na starosti opět David Podhráský, nejlepší trenér sezon 2015/16 a 2016/17. “Spoustu věcí máme za ty roky vyzkoušené a víme, co nám funguje. To je skvělá situace, protože můžeme věnovat energii různým novinkám a vylepšovákům,” říká kouč chodovského A týmu. “Rookie Camp je od začátku postaven na dvou základních pilířích – špičkovém sportovním tréninku a zábavě. Na tom se nic měnit nebude,” připomíná Dejv s tím, že i letos se mohou účastníci těšit na špičkové české florbalisty v rolích trenérů i další hosty.

V létě 2018 na Rookie Campu trénoval i superstřelec švédské SSL Max Wahlgren, o své cestě do NHL přijel popovídat obránce Chicaga Blackhawks Jan Rutta, jak hrát pořádně do těla ukázali pro změnu čeští reprezentanti v ragby.

“Maximální pestrost celého týdne, kdy si skvěle zatrénujeme a zároveň se potkáme s novými lidmi z jiných sportů, je to, co mám na Rookáči nejraději. Už teď se těším, že se uvidím se starými tvářemi kluků i holek z celé republiky a s novými se poznám,” uzavírá Dejv.

Na Rookie Camp 2019 se můžete přihlásit zde.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.