Známe termíny na léto 2022. Přihlášky otevřeny!

Je to tady, spouštíme přihlášky na Rookie Camp 2022! Dvanáctý ročník největšího florbalového kempu se uskuteční v létě 2022 ve čtyřech turnusech v termínech 17.-23. a 24.-30. července a bude to zase jízda! Všem, kteří se přihlásí do 10. prosince, navíc pošleme los do Rookie loterie!

Podobně jako poslední roky se Rookie Camp uskuteční ve čtyřech turnusech na dvou různých místech, v Radotíně a Zruči nad Sázavou. “Všichni se už teď moc těšíme na další léto plné florbalu,” říká David Podhráský, sportovní ředitel Rookie Floorball a trenér mužů Chodova.

“Čeká nás další skvělá akce a my se těšíme jak na známé tváře z minulých ročníků, tak na nové Rookies, kterým budeme chtít ukázat, jak u nás trénujeme,” říká Dejv. “Je skvělé, když se k nám mladí florbalisté a florbalistky vrací. Velkou radost mám ale také z toho, jak se nám daří doplňovat náš trenérský tým, ve kterém najdeme zkušené hráče, ale i mladé trenéry.”

Na Rookie Campu se každé léto potkávají nadějní hráči z celé republiky s nejúspěšnějšími českými reprezentanty. Ti přijedou na kemp i v létě 2022. “Každý, kdo něco znamená, je v létě na Rookie Camp,” směje se s nadsázkou Dejv. “Z kádru juniorské reprezentace, která letos obhájila titul mistrů světa, dvanáct hráčů prošlo Rookie Campem. To se mi zdá až neuvěřitelné.” A třeba Filip Forman, jedna z největších hvězd, na kempu poslední léto celé dva týdny trénoval.

Přestože už potřetí hrozí Rookie Camp během pandemie, není se čeho obávat. “Pokud by se snad kemp z jakýchkoliv důvodů v roce 2022 konat, vrátíme všem peníze v plné výši.” uklidňuje Dejv. To se stane i v případě, pokud by se změnila destinace některého z turnusů a nová by rodičům nevyhovovala. “Bohužel po minulých zkušenostech nejsem schopen tuto variantu 100% vyloučit. Ale máme připraveno několik záložních variant, všechny ve středních Čechách,” říká Dejv.

Stejně jako každý rok se i letos vyplatí odeslat přihlášku co nejdříve. Kromě jistoty místa navíc účastníkům, kteří budou mít do 10. prosince zaplaceno, před Vánocemi pošleme poštou speciální nominační dopis a stírací los Rookie Lottery o vybavení značky Fat Pipe. Rozdávat se budou hokejky, tréninkové dresy nebo florbalové doplňky. “Vedeme si podrobné statistiky a rychlost, s jakou se účastníci přihlašují, stále roste. Loni bylo obsazeno po pár týdnech,” doporučuje Dejv příliš neotálet.

Přihlásit se můžete na www.rookiecamp.cz/prihlaska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.