Náš tým

Naši trenéři jsou pro úspěch Rookie Campu ti nejdůležitější a my to dobře víme. Proto do našeho trenérského týmu vybíráme mix špičkových trenérů, elitních florbalistů a specialistů na mládež tak, abychom mladým florbalistům nabídli tu nejširší škálu různých pohledů nejen na trénink, ale i na přístup k životu sportovce.

Trenérský tým i celou sportovní koncepci Rookie Campu každý rok sestavuje David Podhráský, dvojnásobný vítěz ankety Trenér roku a dvojnásobný mistr české superligy s Florbalem Chodov. David má k ruce několik stálých trenérů, kteří se na Rookie Campu objevují pravidelně, ale vybírá i speciální hvězdné hosty. Ti se na každém Rookie Campu mění.

Od roku 2011 se na našem kempu otočili největší hvězdy českého florbalu – Matěj Jendrišák, Tom Ondrušek nebo Filip Forman a desítky dalších skvělých hráčů i trenérů, kteří s mladými florbalisty sdílí zkušenosti z reprezentace i švédských či finských klubů.

Na náš kemp zveme i zahraniční hvězdy, a tak si s námi zatrénovali i jedni z nejlepších hráčů historie našeho sportu – dvojnásobný světový šampion, švédský bek Martin Östholm, nebo finská superstar Jani Kukkola, majitel čtyř titulů z MS.

Na Rookie Campu se ale neobjevují jen florbalisté, ale i sportovci z jiných odvětví. Proč? Aby si s mladými hráči popovídali o jejich vlastní cestě, tréninku i životu profíka. Zastavili se za námi už hvězdy NHL Dominik Hašek, Radko Gudas, Petr Mrázek, Honza Rutta nebo Radim Vrbata, ligoví fotbalisté Mladé Boleslavi, nejlepší český squashista Honza Koukal nebo olympijský šampion David Svoboda.

Skvělou trenérskou sestavu chystáme i na rok 2024, těšte se! Pokud chcete naše trenéry poznat už teď, mrkněte na rozhovory s nimi.