Rookie Camp | Náš tým

Náš tým

Naši trenéři jsou pro úspěch Rookie Campu ti nejdůležitější a my to dobře víme. Proto do našeho trenérského týmu vybíráme mix špičkových trenérů, elitních florbalistů a specialistů na mládež tak, abychom mladým florbalistům nabídli tu nejširší škálu různých pohledů nejen na trénink, ale i na přístup k životu sportovce.

Trenérský tým i celou sportovní koncepci Rookie Campu každý rok sestavuje David Podhráský, dvojnásobný vítěz ankety Trenér roku a dvojnásobný mistr české superligy s Florbalem Chodov. David má k ruce několik stálých trenérů, kteří se na Rookie Campu objevují pravidelně, ale vybírá i speciální hvězdné hosty. Ti se na každém Rookie Campu mění.

Od roku 2011 se na našem kempu otočili největší hvězdy českého florbalu – Matěj Jendrišák, Tom Ondrušek, Patrik Dóža, Tomáš Kafka a desítky dalších skvělých hráčů i trenérů, kteří s mladými florbalisty sdílí zkušenosti z reprezentace i švédských či finských klubů.

Na náš kemp zveme i zahraniční hvězdy, a tak si s námi zatrénovali i jedni z nejlepších hráčů historie našeho sportu – dvojnásobný světový šampion, švédský bek Martin Östholm, nebo finská superstar Jani Kukkola, majitel čtyř titulů z MS.

Na Rookie Campu se ale neobjevují jen florbalisté, ale i sportovci z jiných odvětví. Proč? Aby si s mladými hráči popovídali o jejich vlastní cestě, tréninku i životu profíka. Zastavili se za námi už hvězdy NHL Dominik Hašek, Radko Gudas, Petr Mrázek nebo Radim Vrbata, ligoví fotbalisté Mladé Boleslavi nebo nejlepší český squashista.

Skvělou trenérskou sestavu chystáme i na rok 2021, těšte se! Pokud chcete naše trenéry poznat už teď, mrkněte na rozhovory s nimi.