Rookie Camp | Pro rodiče

Pro rodiče

Podmínkou účasti na Rookie Campu 2021 je vyplnění elektronické přihlášky (zde). Na základě vyplnění a odeslání formuláře dostanete e-mail s dalšími podrobnostmi včetně platebních údajů.

V případě, že žádáte svého zaměstnavatele o příspěvek na letní tábor, vyplňte v přihlášce také fakturační adresu, IČ a DIČ svého zaměstnavatele (položka „speciální požadavky“). Obratem zašleme fakturu na vámi uvedenou adresu.

Formuláře

Níže naleznete ke stažení formuláře, které od vás budeme vyžadovat při nástupu na kemp. Posudek o způsobilosti k účasti na zotavovací akci nesmí být starší dvou let a po kempu vám ho zase vrátíme, abyste ho mohli použít na další akci. Nenechávejte návštěvu svého lékaře na poslední chvíli, bez posudku vás na kemp podle zákona bohužel nemůžeme pustit. Potvrzení o bezinfekčnosti můžete vyplnit sami, a to s datumem dne nástupu na akci.

Pozor na záměnu lékařského posudku s jiným posudkem (ke způsobilosti k TV a sport), který pravděpodobně máte ze začátku školního roku. Tento dokument neobsahuje údaje o očkování a ale zákona je pro nás nedostačující!

Vzhledem k neustále se vyvíjející situaci je možné, že se nároky na požadované dokumenty změní.

Co s sebou na kemp?

Váháte, co s sebou na kemp? Zkuste se podívat do našeho seznamu doporučených věcí. Co s sebou na kemp – zde

Pomáháme vám

Jste rodič samoživitel? Pobíráte sociální dávky nebo přídavky na dítě? Je vaše ekonomická situace jinak komplikovaná? Pak se na nás neváhejte obrátit s žádostí o pomoc. Mnoha dětem jsme již pomohli zrealizovat vysněnou účast na Rookie Campu ve spolupráci s fondy a nadacemi pro tyto účely určenými. Rádi pro vás uděláme vše, co bude v našich silách.


Destinace Králův Dvůr (okres Beroun)

Králův Dvůr leží ve středních Čechách nedaleko Berouna a nabízí skvělé florbalové zázemí. Parádní hala s novým povrchem tarkett splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitu, stejně jako přilehlá venkovní sportoviště, která se neustále rozrůstají.

Ubytování je zajištěno dle vzoru švédských kempů v přilehlé škole, kde máme k dispozici dostatečný počet oddělených prostor, pohodlných matrací (i s povlečením), ale i volně přístupnou tělocvičnu pro individuální trénink. Ve škole je dostatečný počet sprch i dalšího sociálního zařízení, podobně jako ve sportovní hale.

Stravování je zajištěno ve školní jídelně externí firmou. Vedle snídaně, oběda a večeře jsou zajištěny i dvě svačiny a druhá večeře. A když má i přesto někdo hlad, prostě si řekne. Pitný režim bude zajištěn nonstop.


Destinace Radotín (Praha)

Radotín jsme poprvé otestovali v roce 2017 a podmínkami pražského areálu jsme byli nadšeni! Vedle moderní haly nám bude k dispozici i řada dalších venkovních sportovišť včetně biotopu (koupaliště). Vše se nachází v pěší vzdálenosti.

Ubytování je zajištěno v budově radotínského gymnázia Oty Pavla, podobně, jak je tomu v kempech ve Skandinávii. K dispozici bude několik oddělených prostor, pohodlné matrace i dostatečné sociální zařízení, které je i ve sportovní hale.

Stravování je zajištěno v přilehlé restauraci. Vedle snídaně, oběda a večeře jsou zajištěny i dvě svačiny a druhá večeře. Pokud někomu nebude strava stačit, když se přihlásí, dostane přidáno. Pitný režim bude zajištěn nonstop.


Storno podmínky

V případě neschopnosti účastnit se kempu ze zdravotních důvodů se oproti potvrzení od lékaře dodanému do 20 dní před nástupem vrací celá částka zkrácená o manipulační poplatek 1000 Kč. V ostatních případech platí následující tabulka.

Odhlášení do 61 dní před nástupem 20% částky
60 – 31 dní před nástupem 50 % částky
30 – 21 dní před nástupem 80% částky
20 dní před nástupem – den odjezdu 100% částky

Při předčasném ukončení pobytu účastníka z jakéhokoliv důvodu nevzniká nárok na vrácení účastnického poplatku ani jeho části.

V případě neuskutečnění kempu se účastníkům vrací celá částka.