Pro rodiče

Podmínkou účasti na Rookie Campu 2024 je vyplnění elektronické přihlášky (zde). Na základě vyplnění a odeslání formuláře dostanete e-mail s dalšími podrobnostmi včetně platebních údajů.

V případě, že žádáte svého zaměstnavatele o příspěvek na letní tábor, vyplňte v přihlášce také fakturační adresu, IČ a DIČ svého zaměstnavatele (položka „speciální požadavky“). Obratem zašleme fakturu na vámi uvedenou adresu.

Formuláře

Níže naleznete ke stažení formuláře, které od vás budeme vyžadovat při nástupu na kemp. Posudek o způsobilosti k účasti na zotavovací akci nesmí být starší dvou let a po kempu vám ho zase vrátíme, abyste ho mohli použít na další akci. Nenechávejte návštěvu svého lékaře na poslední chvíli, bez posudku vás na kemp podle zákona bohužel nemůžeme pustit. Potvrzení o bezinfekčnosti můžete vyplnit sami, a to s datumem dne nástupu na akci.

Pozor na záměnu lékařského posudku s jiným posudkem (ke způsobilosti k TV a sport), který pravděpodobně máte ze začátku školního roku. Tento dokument neobsahuje údaje o očkování a ale zákona je pro nás nedostačující!

Vzhledem k neustále se vyvíjející situaci je možné, že se nároky na požadované dokumenty změní.

Co s sebou na kemp?

Váháte, co s sebou na kemp? Zkuste se podívat do našeho seznamu doporučených věcí. Co s sebou na kemp – zde

Pomáháme vám

Jste rodič samoživitel? Pobíráte sociální dávky nebo přídavky na dítě? Je vaše ekonomická situace jinak komplikovaná? Pak se na nás neváhejte obrátit s žádostí o pomoc. Mnoha dětem jsme již pomohli zrealizovat vysněnou účast na Rookie Campu ve spolupráci s fondy a nadacemi pro tyto účely určenými. Rádi pro vás uděláme vše, co bude v našich silách.


Destinace Radotín (Praha)

Radotín jsme poprvé otestovali v roce 2017 a podmínkami pražského areálu jsme byli nadšeni! Vedle moderní haly nám bude k dispozici i řada dalších venkovních sportovišť včetně biotopu (koupaliště). Vše se nachází v pěší vzdálenosti.

Ubytování je zajištěno v budově radotínského gymnázia Oty Pavla (nebo v budově přilehlé základní školy), v podobném stylu, jak je tomu na kempech ve Skandinávii. K dispozici bude několik oddělených prostor i dostatečné sociální zařízení, které je i ve sportovní hale.

Stravování je zajištěno v přilehlé restauraci. Vedle snídaně, oběda a večeře jsou zajištěny i dvě svačiny a druhá večeře. Pokud někomu nebude strava stačit, když se přihlásí, dostane přidáno. Pitný režim bude zajištěn nonstop.

Destinace Zruč nad Sázavou

Zruč nad Sázavou leží ve středních Čechách nedaleko od dálničního sjezdu D1 na 56. kilometru. Rookie Camp tam pořádáme od roku 2020 v rozsáhlém sportovním areálu, ve kterém se nachází vedle několika hřišť i moderní sportovní hala.

Ubytování je zajištěno dle vzoru švédských kempů v přilehlé škole, kde máme k dispozici dostatečný počet oddělených prostor, ale i volně přístupnou tělocvičnu pro individuální trénink. Ve škole je dostatečný počet sprch i dalšího sociálního zařízení, podobně jako ve sportovní hale.

Stravování je zajištěno ve školní jídelně externí firmou. Vedle snídaně, oběda a večeře jsou zajištěny i dvě svačiny a druhá večeře. A když má i přesto někdo hlad, prostě si řekne. Pitný režim bude zajištěn nonstop.


Storno podmínky

V případě neschopnosti účastnit se kempu ze zdravotních důvodů se oproti potvrzení od lékaře dodanému do 20 dní před nástupem vrací celá částka zkrácená o manipulační poplatek 1000 Kč. V ostatních případech platí následující tabulka.

Odhlášení do 61 dní před nástupem 20% částky
60 – 31 dní před nástupem 50 % částky
30 – 21 dní před nástupem 80% částky
20 dní před nástupem – den odjezdu 100% částky

Při předčasném ukončení pobytu účastníka z jakéhokoliv důvodu nevzniká nárok na vrácení účastnického poplatku ani jeho části.

V případě neuskutečnění kempu se účastníkům vrací celá částka.