Rookie Camp | O kempu
Rookie Camp | O kempu
15065
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15065,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.2,vc_responsive

O kempu

Rookie Camp spojuje zábavu a špičkový trénink vedený nejlepšími florbalisty u nás. Jet s námi může každý.

Rookie Camp je týdenní tréninkové soustředěnní pro pro kluky i holky (ročníky 2003-10). První ročník proběhl velmi úspěšně v roce 2011, v roce 2020 se bude konat už podesáté.

Letní Rookie Camp je týden totálně nabitý florbalem, během kterého mladí Rookies z celé republiky denně trénují jak v hale, tak venku. Rookie Camp je pro všechny kluky i holky z celé republiky unikátním místem, kde se mohou setkat s těmi největšími florbalovými hvězdami. Rookie Camp ale není pouze o tréninku. Na kempy pravidelně zveme sportovce z jiných odvětví, aby se s námi podělili o své zkušenosti, třeba hokejisty z NHL nebo ligové fotbalisty. Celý týden probíhají soutěže, autogramiády a mnoho dalších akcí! Zatrénovali si s námi i několikanásobní mistři světa Martin Östholm (Švédsko) nebo Jani Kukkola (Finsko) .

Jak trénujeme

Naším hlavním cílem při pořádání akcí pro mladé florbalisty je špičková kvalita sportovního tréninku. Náplň jednotlivých akcí je plánována dlouho dopředu tak, aby byla dokonale vyvážená pro hráče dané věkové a výkonnostní kategorie. V našich tréninkových programech předáváme účastníkům ty nejlepší florbalové znalosti a zkušenosti, zároveň v nich pěstujeme obecnou sportovní všestrannost.

 

Ti nejlepší z nejlepších

Rookie Camp je pečlivě naplánován tak, aby byl opravdu co nejvíce nabitý florbalem. I proto na naše kempy jezdí také televizní štáby České televize, TV Nova, nebo se objevujeme v novinách. Na našich kempech se pravidelně ukazují čeští reprezentanti: Matěj Jendřišák, Tom Ondrušek nebo Patrik Dóža. V roce 2013 přijali naše pozvání na kemp i švédští hráči z elitního klubu Pixbo Alexander Andersson a Martin Östholm, v roce 2018 přijel top střelec švédské ligy SSL Max Wahlgren, v roce 2019 pak trojnásobný mistr světa Jani Kukkola.

Nejlepší čeští hráči samozřejmě přijedou na naše kempy i v létě 2020.

Stoprocentní zázemí

KRÁLŮV DVŮR – V Kralově Dvoře budou mít Rookies k dispozici moderní sportovní areál včetně haly, kde se hrála i mužská extraliga. Ubytování bude po vzoru švédských kempů zajištěno v přilehlé škole na pohodlných lůžkách, podobně jako strava.

RADOTÍN – V roce 2020 Rookie Camp už počtvrté zavítá do Radotína v Praze, kde na nás čeká špičkový sportovní areál čítající kromě haly hned několik venkovních sportovišť nebo koupaliště. Ubytování v přilehlé škole na pohodlných matracích.

Doprava do místa je vždy individuální. Více informací o destinacích se dozvíte v sekci Pro rodiče.

Rookie Camp chce být nejlepší a tvrdě na tom pracuje. 98% jeho účastníků v závěrečném dotazníku uvedlo, že se rozhodně chce příští rok vrátit.