Aleš Křepelka: Pokud se nám podaří hrát to co umíme, věřím ve vítězství

V domácí nejvyšší soutěži mužů pravděpodobně nalezneme pouze jednoho brankáře, který na helmě nosí logo Rookie Campu. Je jím opora Sokola Královské Vinohrady Aleš Křepelka. A právě jeho jsme vyzpovídali jen pár hodin před startem osmifinále Livesport Superligy.

.

Aleši, gratulujeme k postupu do vyřazovacích bojů! Jak jste to oslavili?

Děkuji! Jelikož rozhodovalo, až poslední kolo, tak po zápasu s Tatranem jsme to řádně oslavili v šatně a asi i více jak soupeř.

.

Nyní vás čeká Ostrava v nevyzpytatelném souboji na dva vítězné zápasy. Jak si věříte na postup mezi nejlepší osmičku?

Věříme si hodně. S Ostravou jsme hráli poměrně vyrovnanou hru. Pokud se nám podaří hrát to co umíme, věřím ve vítězství.

.

Pojďme k tobě. Na helmě nosíš logo Rookie Campu. Můžeš čtenářům vysvětlit, jak se tam dostalo?

Ano je to tak, ale teď mě čeká obměna. Současnou helmu jsem právě vyhrál spolu s airbrushem na zmiňovaném Rookie Campu, na kterém jsem byl 3 roky po sobě.

.

Ještě v minulé sezoně jsi působil v Divizi a teď se chystáš na superligové play off. Jak se to vůbec seběhlo?

Tak na konci minulé sezony jsem se v divizi nepohodl s týmem a hledal jsem náhradu. Kamarád Jan Procházka domluvil s trenérem v SKV, abych se přijel ukázat, a po letní přípravě, kterou jsem v klubu absolvoval, to naštěstí dopadlo.

.

Máš za sebou jednoznačně průlomovou sezonu, ve které sis ověřil, že na nejvyšší soutěž určitě máš. Jaké jsou tvé další cíle?

Na začátku sezóny jsem si dal jako cíl umístění týmu do desátého místa, to se zadařilo. Mým vlastním cílem do budoucna je pracovat stále na sobě na maximum, protože přeci jen Divize a Superliga je jinak náročná a vždy se člověk může zlepšovat.

.

Logo Rookie Campu nosí na helmě i Viki Karasová z Vítkovic. Ta byla loni na Rookie Campu jako trenérka. Co ty a tahle pozice?

V takové pozici jsem nikdy ještě nebyl, ale nebráním se novým zkušenostem. Jinak jsem rád, když se mě někdo z mladších kategorii v klubu zeptá na nějaké rady. Když jsem já začínal, tak takovou možnost jsem neměl a určitě by mi to pomohlo.

.

Na závěr se každého ptáme. Na co nejvíc vzpomínáš a proč by si Rookie Camp doporučil svým následovníkům?

Určitě bych Rookie Camp doporučil, protože je tam vždy skvělá parta vedoucích a kdybych ho nenavštívil, tak bych nebyl tam kde jsem. Hodně jsem si vzal od Honzy Baráka, který se o nás na kempu startal.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.