Instrukce do Radotína 2022: Pozor, sraz je letos o kousek jinde

Po třech letech jsme se konečně dočkali a Rookie Camp se bude zase konat v normálním režimu, tedy bez zvýšených hygienicko-epidemických opatření. Přesto prosím věnujte pozornost informacím v článku.


Příjezd na kemp

I. turnus (17. – 23. července) – check in 14:00-15:00
II. turnus (24. – 30. července) – check in 14:00-15:00

Úvodní sraz letos proběhne před budovou Základní školy Praha – Radotín, která je hned před gymnáziem Oty Pavla (Loučanská 520, 153 00 Praha 16). Stravování začíná odpolední svačinou. Při příjezdu se zaregistrujete a vyřešíte všechny potřebné náležitosti. Pokud víte, že nedorazíte v určených termínech, informujte nás, prosím, předem. Check out je v sobotu 23., resp. 30. července mezi 15:00-16:00.

Potřebné dokumenty

Budeme od vás vybírat dva dokumenty: Posudek o zdravotní způsobilosti – ZDE od vašeho praktického lékaře a bezinfekčnost – ZDE. Posudek nesmí být starší dvou let. Pokud ho máte z dřívějška, zkontrolujte, že obsahuje všechny potřebné informace, jako posudek neplatí dokumenty typu “Potvrzení o způsobilosti k TV a sportu”. Pokud si nejste jistí, pošlete nám posudek předem na [email protected]. Bez řádně vyplněných dokumentů bohužel nemůžeme dle zákona dítě na kemp přijmout.

Během pobytu na kempu již neplatí žádná zvláštní opatření souvisejících s covid-19, nicméně doporučujeme před odjezdem absolvovat antigenní test.

V případě, že máte výherní los z naší Rookie Lottery, tak si ho nezapomeňte! Bez losu vám nebudeme moct předat výhru 😉

Co s sebou

Seznam věcí doporučených s sebou na kemp naleznete ZDE. Nezapomeňte si prosím přibalit vlastní matraci nebo karimatku a lůžkoviny (prostěradlo, polštář, deku, povlečení, popř. spací pytel). Nezapomeňte na vlastní láhev a ručník.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vás! 🙂 V případě jakýchkoliv dotazů prosím pište na [email protected]

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.