Rookie Camp | Desátý Rookie Camp otevřel své přihlášky!
Rookie Camp | Desátý Rookie Camp otevřel své přihlášky!
19576
post-template-default,single,single-post,postid-19576,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.2,vc_responsive

Desátý Rookie Camp otevřel své přihlášky!

Je to tady! Florbalový Rookie Camp se v létě 2020 uskuteční už podesáté! Jubilejní kemp pro mladé florbalisty a florbalistky z celé republiky se uskuteční v Králově Dvoře u Berouna a v pražském Radotíně ve dvou týdnech od 12. do 25. července.

“Budu se opakovat, ale i letos chystáme spoustu novinek a aktivit, kterými chceme překonat loňský rok,” říká sportovní ředitel Rookie Campu David Podhráský. Hlavní pilíře ale zůstávají stejné – špičkový florbalový trénink a spoustu zábavy.

A protože slavíme kulaté narozeniny, budou dárky! A ty budete dostávat vy! Každý účastník, který bude mít zaplacenou přihlášku na Rookie Camp do 10. prosince, dostane domů stírací los do velké Rookie Lottery, v níž hrajeme o skvělé ceny od Fatpipe!

“Kdyby nám v roce 2011 někdo řekl, že budeme v létě 2020 pořádat 10. Rookie Camp, na který jezdí každý rok přes 300 talentovaných florbalistů, asi bychom mu nevěřili, ale je to skvělé! Jsme vděční všem klukům a holkám, kteří s námi jezdí, to díky nim je Rookie Camp tak oblíbený.” uzavírá Dejv.

Přihlásit na Rookie Camp se můžete zde.

.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.