Rookie Camp | Otvíráme přihlášky na léto 2016. Přijeď reprezentovat svůj klub!
Rookie Camp | Otvíráme přihlášky na léto 2016. Přijeď reprezentovat svůj klub!
17151
post-template-default,single,single-post,postid-17151,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.2,vc_responsive

Otvíráme přihlášky na léto 2016. Přijeď reprezentovat svůj klub!

Všechno je zařízeno, začínáme! Florbalový Rookie Camp spouští přihlášky na léto 2016. Trénovat se bude stejně jako loni v Králově Dvoře a v Mladé Boleslavi.

“Obě místa pro nás mají špičkové zázemí, navív v Boleslavi budeme moci využít novou halu. Rookie Camp bude opět hlavně o zábavě a špičkovém tréninku s nejlepšími českými florbalisty,” říká David Podhráský, sportovní ředitel Rookie Campu a trenér extraligového Chodova. “Jako každý rok, i letos připravujeme na kemp řadu novinek.”

Za šest let fungování se Rookie Camp stal jedinečným místem, kde se v létě pravidelně setkávají ty největší osobnosti českého florbalu s mladými hráči z celé republiky. “Žádné takové místo, kde by bylo najednou tolik kluků a holek, není,” říká Podhráský. “My jsme na to hrdí a chceme, aby si každý vzal svůj klubový dres a přijel si s námi v létě zatrénovat a reprezentoval tak svůj klub a město.”

Připomínáme, že loni byl Rookie Camp vyprodán během dvou měsíců.

Přihlásit se můžete zde.

 

 

 

No Comments

Post A Comment

*

Napiš nám vzkaz! Napiš nám!

← Prev Step

Děkujeme! Ozveme se Ti, jakmile to bude možné.

Please provide a valid name, email, and question.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Delete History